kuidas Instagramis jälgijaid saada?

7½ nippi, kuidas Instagramis jälgijaid saada?

Instagrami turundus ei näi esmapilgul midagi keerulist olevat. Laed foto üles, töötled, sest Instagrami töötlusvahendid on ühed paremad üldse, lisad kirjelduse ja sobilikud emotikonid ning mõned vastavasisulised hashtagid ja tehtud ta ongi. Aega kulub 3−8 minutit! Kui oma lehele on õnnestunud juba piisavalt jälgijaid koguda, siis laike üldiselt tuleb pea igale postitusele üsna kergesti. Aga kuidas alustada ja saada juurde jälgijaid, sest sa ei soovi iga postituse kohta maksimaalselt viit laiki saada?

  1. Alustuseks tee Instagram keskkonda business-konto. Instagramis on ettevõtteid, kes ei ole seadistanud endale business account’i. Nii suurendad kontaktivõtmise võimalust ja saad ka väikest statistikat teha. Näed, mis toimib ja mis mitte, ning saad vajadusel reklaamikampaaniaid teha.

2. Väga oluline on visuaal, see peab olema suurepärane, kvaliteetne foto on kindlasti märksõna number üks.

3. Jaga väärtuslikku sisu, sest SISU on kuningas. Kui sa seda teed, saad Instagrami kui sotsiaalmeediakanali abiga suurepäraseid tulemusi. Tuhanded inimesed on saavutanud niiviisi meeletu kuulsuse ja edu.

4. Kasuta hashtage julgelt, s.t lisa sobilikud hashtagid kommentaaridesse, mitte pildi kirjeldusse. Tee seda peale pildi üleslaadimist maksimaalselt 10 sekundi jooksul. Nii on võimalus, et pilt pääseb top-lehele ja võimalus sealt potentsiaalseid jälgijaid leida on veelgi võimendub.

5. Aga ära kasuta palju neid hashtage, millel on miljoneid märkimisi olnud. Uusi ideid hashtagige kohta leiad neid rakendusi kasutades: https://hashtagify.me/hashtag/project ,https://ritetag.com/ , https://displaypurposes.com/  või  Google Trends ja Instagram enda sisene otsing.

6. Kui sul on juba tuhandeid jälgijaid, siis kasuta kaasamiseks kommentaarides tagimisvõimalust. Viska koos fotoga publikule üles küsimus ja lase sõber märkida. CTA ehk üleskutse tegevusele on samuti oluline. Niipea, kui tekib postituse kommentaaridesse sõnumid, suureneb ka postituse levi.

7. Postita regulaarselt, head soovitust sageduse kohta on 1-3 korda päevas, aga mitte vähem kui kord päevas. Ettevõtte edukuseks on sotsiaalmeediakanal kriitilise tähtsusega. Instagram on üks populaarsematest ja enamkasutatavatest sotsiaalmeedia platvormidest – sel on üle 700 miljoni igakuise aktiivse kasutaja, kes saadavad iga päev rohkem kui 70 miljonit pilti. Samal ajal, kui Facebook hakkab langustrende näitama, on kasvulainel Instagram, YouTube, LinkedIn.

7½ hoidu kindlasti libakontodest, neid liigub erinevates sotsiaalmeediakanalites palju, aga eriti on need populaarsed just Instagramis. Pakutakse lausa eraldi teenust miljonite jälgijate saamiseks lühikese ajaga ja üsna taskukohase hinnaga. Aga see pole seda väärt. Kui võtad vastu kellegi teenuse, kus lubatakse kiiresti jälgijate arvu suurendada, mõtle, kas need libakontod sind ka äriliselt aitavad ja ettevõttele tulu toovad?

Instagramis saad luua enda või oma ettevõtte sotsiaalmeedia online kuvandi, mida inimesed soovivad jälgida, vaadata ja kuulata!

0

Seotud teemad

Leave A Comment

Name

Website

Comment