Turunduslikult toimiv koduleht

Täna ei ole enam see aeg, mil koduleht oli soovituslik – aastal 2022 on see kohustuslik!

Oma äri veebis püstipanemine ei ole iial olnud nii lihtne, soodne ega mugav kui täna. Unusta renditud platvormid nagu Facebook või muud sotsiaalmeediakanalid. Muidugi, needki peavad olema, kuid on toetavad kanalid, mille kaudu oma veebilehele liiklust tood. Sotsiaalmeedias on loomuliku liikluse osakaal aastast aastasse vähenemas ja ainult ärilistele tulemustele seal lootma jääda ei saa.

Sul on visioon, kuid puudub aeg selle elluviimiseks?

Kas sul on selge visioon sellest, milline näeb välja sinu unistuste koduleht, vaimusilmas on detailne pilt olemas, kuid pole leidnud oskuslikku meistrit, kes suudaks sinu ideed teoks teha? Või on sul juba koduleht olemas, ent selle halduseks pole kas oskuseid, aega või inspiratsiooni? Meie saame sind aidata!

Veebileht kui brändi nägu

Veebilehe olemasolu on iga ettevõtte jaoks äärmiselt oluline. See on koht, kuhu saad koondada kogu vajaliku info, pakkuda potentsiaalsetele klientidele meeldivat kogemust nii, et sellest sünnib pikaajaline kliendisuhe.

Sina dirigeerid, meie mängime

Veebilehe loomisel on oluline visioon, nägemus struktuurist, funktsioonidest ja disainist. Loome sinu nägemusest lähtuvalt WordPressi platvormil kodulehe, mis on kliendile mugav ja arusaadav. Meie SEO-meistrid ja e-turunduse spetsialistid hoolitsevad selle eest, et sinu veeb oleks nähtav!

Vali sobiv pakett

Kas kodulehe haldus nõuab palju aega?

Google’ile meeldib, kui veebilehte uuendatakse kas mõne blogipostituse või muu väärtust pakkuva sisulehe või uute toodetega. Järjepidevalt sisu loomine võib olla sinu töö, kuid veebilehele info sisestamise ja optimeerimise võid julgelt meie hoolde jätta.

Ei leidnud Sulle sobivat paketti? Ära muretse, saada meile päring, vestleme ja leiame Sinu vajadusele kindlasti lahenduse.

Koduleht vajab pidevat hoolt?

Selleks, et koduleht oleks ka kurikaelade eest kaitstud, on vaja veebilehe eest regulaarselt hoolitseda. Paraku on see oluline punkt tihti alahinnatud ja sellele pööratakse liialt vähe tähelepanu. Ära sina nii tee! Teeme regulaarselt uuendusi, et sinu veeb oleks turvaline ja kaitstud.

Kui palju maksab kodulehe tegemine?

Valmis WordPressi mallidele veebilehe tegemine on üks soodsamaid variante, kuid siiski on ka siin palju nüansse, mida hinnastamisel arvesse võtame. Uuri allolevaid soovitusi, pane oma kavand kokku ja küsi personaalset pakkumist.

Soovitusi kodulehe kavandi kokkupanemiseks

1. Sisuhaldustarkvara valik

Sisuhaldustarkvara valitakse peamiselt pakutavate võimaluste järgi, tihtipeale saab määravaks hind. Alles peale hinda vaadatakse lisavõimalusi ning kasutamise mugavust ja lihtsust. Ning kõige vähem mõeldakse alguses süsteemi turvalisuse peale, mis tegelikult võiks olla valiku tegemisel üks olulisemaid aspekte.

WordPress on Eestis kõige populaarsem platvorm ja seda eelkõige lihtsa kasutajaliidese pärast – tuhandeid tasuta pluginaid, lihtne sisuhaldus, lihtne e-pood ning väga palju ilusaid valmiskujundusi on selle suuremad plussid.

Vaata populaarsemate sisuhaldustarkvarade nimekirja.

2. Domeeni valik

1. Vali domeen, mis on lihtne, lühike, sinu tegevusvaldkonda iseloomustav; vali vastavalt sihtriikidele. Vaba domeeninime kontroll.

2. Kaardista nimed, mis sulle meeldivad ja testi tuttavate peal, kas nemad saavad aru, mis teenuse või tootega tegu. USA kaubamärkide otsimootor.

3. Täpitähtedega domeeni ära vali, kuigi ka seda saab teha. Vaata kasulikku domeeninime ja kaubamärgi kaitsmise juhtumit Cleveroni näitel.

4. Unikaalne – eristu konkurentidest. Domeeninimede generaator – www.panabee.com või domainr.com

5. Sotsiaalmeedia, kas keegi kasutab seda seal?

3. Registripidajad

Kuidas valida veebimajutust ehk registripidajat?
On oluline, et su oleks veeb majutatud oma registripidaja juures. Ära tee seda paari euro kokkuhoiu nimel mõne tuttava või isegi mitte arendaja veebimajutuses. See tähendab, et võid hiljem jääda lõksu, kui suhted sõbra-tuttavaga on nihu läinud või arendaja maa pealt kadunud – neid juhtumeid on palju. Sinu veeb = sinu veebimajutus.

Teine oluline tähelepanek: eelista kodumaiseid veebimajutajaid, kui tegutsed Eestis või lähiturgudel. See on oluline otsus mitmel põhjusel, nii seetõttu, et see hakkab rolli mängima Google’i seisukohast, kui su server on liiga kaugel, ning kodumaiste ettevõtetega on alati mugavam ja lihtsam suhelda.

4. Kujundusmalli valimine

Tasuta kujunduse plussid ja miinused:

1. Saadaval WordPressi kujunduste keskkonnas
2. Vastavad kvaliteedi nõuetele
3. Disainerid on loonud käeharjutamiseks, portfoolio täiendamiseks. Pakuvad ka PRO-versioone
4. Tagasihoidlik klienditugi
5. Funktsionaalsus on küllaltki piiratud, selle tõstmiseks peab palju pluginaid kasutama
6. Pole unikaalne, omanäoliseks muutmine tähendab palju koodikirjutamist
7. Kujunduse loojal pole kohustust kujundust uuendada
8. Lõpetab tegevuse ning sinu veebileht lõpetab uuenduse käigus töö

Vaata tasulisi kujundusmalle, vali sobiv ja tee ise või pöördu meie poole. Kuid ka tasuliste puhul tuleb olla tark tellija, näiteks kõige soodsamad tasulised mallid ei pruugi üldse olla piisavalt funktsionaalsed. Klienditugi on puudulik ja palju on vigu ehk arendaja ei ole kogenud. Meie soovitus on valida populaarsete seast – Avada, Bridge, The Seven vms.

Miks valida meid?

1. Kuus kuud tasuta kliendituge

2. Kasutusjuhendid ja õpetused

Oled valmis meiega koostööd alustama?

KIRJUTA