KOMMUNIKATSIOON JA PR

Kas sul pole võimalust või soovi palgata oma tiimi täiskohaga kommunikatsioonispetsialisti, oled ära proovinud kõikvõimalike freelancer’ite teenused, kuid oled sellistest koostöödest saanud ajavõidu asemel hoopis hulganisti uusi kohustusi?

Hea kommunikatsioon ja põnev sisu võimaldavad jõuda suurema hulga inimesteni, tõsta bränditeadlikkust ning aidata su äril õide puhkeda. Võtame enda kanda suhtlemise meediaga ja teeme sobilikud kokkulepped. See on aeganõudev ja stressirikas töö, ent saad end sellest virvarrist säästa.

Milleks ühele väikeettevõttele üldse kommunikatsiooniinimest vaja?

Kommunikatsioon pole vaid see, mida sa räägid, kommunikatsiooni kujundavad nii hääle-/kirja toon, sõnakasutus kui ka ettevõtte üldine kuvand. Et kommunikatsioon peegeldaks sinu ettevõtte väärtuseid, on oluline selle kallal pidevalt tööd teha, kohandades sõnumeid vastavalt olukorrale ja suhtluskanalile.

Et kalamarja ei müüdaks sama sõnumiga kui silkusid, tasub ettevõttel võtta fookusesse just seesama kommunikatsioon.

Meediaga suhtlemine ja oma sõnumi kohale viimine võib olla hirmutav

Meediaga suhtlemine nõuab aega ja oskuseid – saame sind aidata olulistest kontaktidest kuni õigete sõnumiteni.

Meie kommunikatsioonispetsialistid aitavad leida just sinu brändile sobivad sõnumid ning neid erinevates suhtluskanalites edasi anda. Töötame välja just sinu ettevõtte identiteedist lähtuva kommunikatsiooniplaani, mis kõnetab sinu sihtrühma ning peegeldab brändi väärtuseid. Paneme õla alla nii korporatiiv-, kriisi- kui ka sisekommunikatsioonis.

Usaldades kommunikatsiooni ja turunduse meie hoolde, kingid oma brändile hääle, mis vastab selle väärtustele ja identiteedile. Meil on pikaajaline kommunikatsiooni korraldamise kogemus nii era- kui ka avalikus sektoris. Meiega koostööd tehes võidad iga päev väärtuslikku aega, ohverdamata kvaliteeti!

Oled valmis meiega koostööd alustama?

Soovid tulla konsultatsioonile? Saada meile sõnum ja leiame vestluseks sobiva aja!
30 minutit tasuta!

KIRJUTA