Kuidas Instagramis edukalt Regram’ida

Kuidas Instagramis edukalt Regram’ida

Ideaalse Instagrami väljanägemine on põhimõtteliselt iga brändi unistus, kes tahab selle platvormi kaudu fänne leida ja müüki suurendada. Oma konto feed’i välimuse hoidmine on omaette kunst ja järjest enam kasutatakse teiste autorite sisu piltide näol. Sellist taaspostituse tegemist nimetatakse regram’iks. Tundus põnev, kuidas Instagramis edukalt Regram’ida?

Instagramis regram’i tegemine võimaldab postitada teiste kasutajate fotosid oma kontole. Olenemata sellest, kas postitad oma valdkonnas seotud kaubamärgi sisu või jälgijalt, kelle postitused sobivad sinu enda sisuga, on oluline teada, kuidas seda õigesti teha. Taaspostitamine annab sinu brändile värsket sisu ja see omakorda suurendab huvi ja kaasatust. Kui oskad õigesti regram’i kasutada, saad oma Instagrami turundusstrateegia viia täiesti uuele tasemele.

Teise kasutaja pildi taaspostitamine ei ole lihtsalt pildi allalaadimine ja selle enda profiilile lisamine. Enne kellegi pildi kasutamist, peab alati autorilt luba küsima. Kui luba on olemas, tuleb kindlasti seda võimalust väärikalt kasutada. See tähendab, et tuleks lisada kindlasti postituse autori nimi foto juurde. Näiteks nii: „Photo Credit: @username”, „Credit: @username” või „Captured by @username”. Võimaluse korral ärge redigeerige originaalfotot. Autorile ei pruugi see meeldida, kui tema loomingut muudetakse või kasutatakse filtrit, mis ei ole vajalik. Väljaarvatud juhul, kui on tehtud vastav kokkulepe.

Pildipank

Kuidas regram’ida manuaalselt?

See on väga lihtne. Teha lihtsalt screenshot sellest, mida soovid taaspostitada ja lisa pilt oma kontole. Ära unustada täg’ida pildi autorit! Sellisel kujul saab taaspostitust teha ainult piltide puhul. Videote ja heli jaoks on vaja kasutada kolmanda osapoole rakendusabi.

Kuidas regram’ida kasutades kolmanda osapoole rakendusi?

Rakendusi, mis aitavad taaspostitusi teha on väga palju. Soovitatav on kasutada: Repost for Instagram– Regrann

1. Lae äpp endale telefoni

2. Mine Instagramis foto peale, mida tahad taaspostitada ja kliki kolmele punktile üleval paremas nurgas. Vajuta „Copy Link“ peale.

Autor: Liisa Fitness

3. Ava Repost for Instagrami-Regrann äpp ja see peaks andma sulle valiku pilti taaspostitada nii storysse kui ka feed’i postitusena. Vajutades „stories“ või „feed“ nuppudele hoia natuke näppu peal, et pilt avaneks sinu Instagramis.

Autor: Liisa Fitness

Kuidas regram’ida Instagrami storyt oma storysse?

Selleks on paar võimalust. Esiteks peaks keegi sind oma storys mainima/tägima ja seda näed oma DM-is, ehk sõnumite postkastis. Leia sõnumitest enda tägitud story ja kliki “Add this to your story” nupule. Sul on võimalus story suurust muuta ja lisada juurde teksti, gif’e või kleebiseid.

Autor: Liisa Fitness

Peale “Add to your Story” nupule klikkimist, saad storypostitust vastavalt endale kohandada.

Autor: Liisa Fitness

Juhul kui sa pole selle inimese storys ära mainitud, aga soovid ikka seda postitust jagada, siis tuleb natuke loomingulisemalt läheneda.

Üks võimalus on teha manuaalselt screenshot ja kohandada pilt enda jaoks sobivaks. Teine võimalus on kasutada kolmanda osapoole rakendust. Selleks on hea kasutada storyde puhul StorySaver rakendust. StorySaver lubab sul alla laadida pildid otse nende inimeste feed’ilt keda jälgid.

1. Lae telefoni StorySaver äpp

2. Seejärel leia selle inimese profiil, kelle storyt soovid jagada

3. Kliki profiilile ja seejärel kliki storyle

4. Saad valikud: Save, Share, Repost, Play

Üle ei tasu ka pingutada

Taaspostitamine tundub kindlasti ülimalt lõbus ja annab palju võimalusi, aga pea meeles, et ärilises mõttes ei taha sa ainult teiste postitusi oma lehel jagada. Lõpuks võib see sinu brändile mõjuda negatiivselt. Kui oled alles avastanud Instagramis regrami maailma, siis ei tasu liiga hoogu minna ja piisab, kui taaspostitad mõistlikult.

Kui oled Instagrami maailmas alles esimesi samme tegemas, siis vaata ka meie hiljutist blogi kuidas hashtägide abil brändi ehitada. Kui kõik tundub kasvavat ülepea, siis võta meiega ühendust ja leiame õige koostöönurga, mis on kasulik mõlemale.

0

Seotud teemad