Projektiagentuuri tiim

Oleme olnud kaugtööprofid juba aastaid, meie jaoks on kaug- ja virtuaaltöö tavaline argipäev. Ühendame vabaduse ja vastutuse – meie jaoks on oluline, et projekt saab tehtud õigeks ajaks maksimaalselt tulemuslikult, ent ei ole oluline, kus maailma otsas meie spetsialistid oma lennukaid ideid projektideks voolivad. Õigupoolest tegutsevad meie tiimiliikmed nii mitmel pool Eestis, aga ka Euroopa eri paigus. Kogemus rikastab ning aitab meil läheneda igale kliendile personaalselt. Projektid valmivad meie nobedate näppude abil kiiresti, sest meie moto on „jaga ja valitse“!

Jane Salu
CEO
Olen oma karjääri jooksul juhtinud sadu projekte, neist valdavalt turundus, IT- valdkonna ja finantsvaldkonna projekte. Mulle meeldib avastada uusi võimalusi, kuidas efektiivsemalt töötada ja seda läbi erinevate digilahenduste.
Emeli Hurt
sisulooja
Minu kirg reklaam ja turundus, minu lennukad ideed ja kirja pandud sõnad reklaamtekstides on aidanud kümnetel klientidel oma nähtavust parandada.
Liisa Hunt
Liisa Hunt
e-turundusspetsialist
Turundusmaailma avastasin enda jaoks  2 aastat tagasi, kui asusin õppima Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppesse turundust- ja müügijuhtimist. Minu suureks huviks on digiturundus ja kõik sellega kaasnev. Usun, et digiturundus on tänapäeval üks tõhusamaid viise, kuidas muuta oma äri kliendile nähtavaks ning kergesti leitavaks. Soovin aidata ettevõtetel jõuda efektiivselt oma potentsiaalsete klientideni.
Gerli Laine
projektijuht
Tõnis Mutt
coach ja LinkedIni profileerija
Tiina Nõmm
Kommunikatsiooni spetsialist
Birgit Hansson
veebiarendus
Tule tööle
graafiline disainer