Projektiagentuuri tiim

Oleme olnud kaugtööprofid juba aastaid, meie jaoks on kaug- ja virtuaaltöö tavaline argipäev. Ühendame vabaduse ja vastutuse – meie jaoks on oluline, et projekt saab tehtud õigeks ajaks maksimaalselt tulemuslikult, ent ei ole oluline, kus maailma otsas meie spetsialistid oma lennukaid ideid projektideks voolivad. Õigupoolest tegutsevad meie tiimiliikmed nii mitmel pool Eestis, aga ka Euroopa eri paigus. Kogemus rikastab ning aitab meil läheneda igale kliendile personaalselt. Projektid valmivad meie nobedate näppude abil kiiresti, sest meie moto on „jaga ja valitse“!

Projektiagentuur on Eestis tegutsev projektijuhtimise, turundus- ja äriteenuseid pakkuv ettevõte. Aitame iga päev kaasa mikro- ja väikeettevõtete arengule ja kasvule. Meie turunduspartnerid on oma valdkonna spetsialistid, kes aitavad sinu ettevõtte projektid ellu viia parimal ja efektiivsemail viisil.

Jane Salu
CEO
Olen oma karjääri jooksul juhtinud sadu projekte, neist valdavalt turundus, IT- valdkonna ja finantsvaldkonna projekte. Mulle meeldib avastada uusi võimalusi, kuidas efektiivsemalt töötada ja seda läbi erinevate digilahenduste.
Emeli Hurt
sisulooja
Minu kirg reklaam ja turundus, minu lennukad ideed ja kirja pandud sõnad reklaamtekstides on aidanud kümnetel klientidel oma nähtavust parandada.
Oleg Terestsenkov
Graafiline disainer/partner
Tõnis Mutt
coach ja LinkedIni profileerija/partner
Rio-Steffi Plaaser/partner
Sotsiaalmeedia spetsialist
Susanna
Susanna Sülla
veebiarendaja praktikant
Olen alati arvutitest huvitatud olnud ja veetnud oma päevi juba noorest saati üsna palju arvutiekraani taga. Programmeerimises ühendasin hobi ja töö ning teen oma tööd suure hoole ja pühendumisega.