Meist

Projektiagentuur on Eestis tegutsev projektijuhtimise, nõustamis- ja koolitusteenuseid pakkuv agentuur. Aitame mikro ja väikeettevõtetel igapäevaselt kaasa nende ettevõtete arengule ja kasvule. Oma koolitustel õpetame kasutama ettevõtja jaoks kasulikke ja hädavajalikke rakendusi lihtsalt ja selgelt. Näitame oma koolitustel praktikas läbiproovitud rakendusi, mis lihtsustavad iga ettevõtja igapäevast tööd.

 

Ettevõtte põhitegevusele lisaks tuleb paratamatult aega ja energiat kulutada paljudele teistele tegevustele, mis esmapilgul väärtust ei loo, kuid mis tuleb ära teha (turundus, müük, personalijuhtimine, kliendihaldus jne.) Ettevõtte algusfaasis on see täiesti normaalne, et teedki kõik ise. Kuid ettevõtte kasvades vajad süsteeme ja koostööpartnereid, enne kui astud julgelt palkama täiskohaga töötaja (sellega kaasneb oluliselt suurem vastustus, kui leping koostööpartneriga).

Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks võib ühe projekti ebaõnnestumine tähendada finantsilist katastroofi.

Seetõttu on oluline iga uue projekti juurde asudes hinnata – kas ettevõttel on piisavalt ressursse, raha, oskusi, teadmisi ja aega projekti elluviimiseks?

Projektid0%

Partnerid0%

Oskused0%

2

Olen oma karjääri jooksul juhtinud sadu projekte, neist valdavalt turundus, IT- valdkonna ja finantsvaldkonna projekte. Mulle meeldib avastada uusi võimalusi, kuidas efektiivsemalt töötada ja seda läbi erinevate digilahenduste. Oma koolituskarjääri alustasingi just aja- ja projektijuhtimis tööriistade tutvustamise kaudu. Mulle meeldib töötada turundus ja müügiprojektidega. Mul on oskus orienteeruda ja meediat planeerida nii offline kui online turunduses.

Jane Salu

CEO ja projektijuht
WOW_0175_small Cropped

Oman 13-aastast töökogemust disainerina ja mul on suurepärane koostöökogemus klientide, allhankijate ja partneritega. Olen teinud töid sellistele klientidele nagu Klick, KSA Silmakeskus, Škoda Auto, Iizi kindlustus, Eesti Jalgpallilliit, Swedbank, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE. Mul on tunnustatud algatusvõime, lahenduste pakkumise oskus nii veebi- kui ka trükidisainis.

Aleksandr Tsharnetski

Disainer
1

Emeli kirg on reklaam ja turundus, tema lennukad ideed ja kirja pandud sõnad reklaamtekstides on aidanud kümnetel klientidel oma nähtavaust parandada.

Emeli Hurt

Turundusspetsialist