Meist

Projektiagentuur on Eestis tegutsev projektijuhtimise, nõustamis- ja koolitusteenuseid pakkuv agentuur. Aitame mikro ja väikeettevõtetel igapäevaselt kaasa nende ettevõtete arengule ja kasvule. Oma koolitustel õpetame kasutama ettevõtja jaoks kasulikke ja hädavajalikke rakendusi lihtsalt ja selgelt. Näitame oma koolitustel praktikas läbiproovitud rakendusi, mis lihtsustavad iga ettevõtja igapäevast tööd.

 

Ettevõtte põhitegevusele lisaks tuleb paratamatult aega ja energiat kulutada paljudele teistele tegevustele, mis esmapilgul väärtust ei loo, kuid mis tuleb ära teha (turundus, müük, personalijuhtimine, kliendihaldus jne.) Ettevõtte algusfaasis on see täiesti normaalne, et teedki kõik ise. Kuid ettevõtte kasvades vajad süsteeme ja koostööpartnereid, enne kui astud julgelt palkama täiskohaga töötaja (sellega kaasneb oluliselt suurem vastustus, kui leping koostööpartneriga).

Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks võib ühe projekti ebaõnnestumine tähendada finantsilist katastroofi.

Seetõttu on oluline iga uue projekti juurde asudes hinnata – kas ettevõttel on piisavalt ressursse, raha, oskusi, teadmisi ja aega projekti elluviimiseks?

Projektid0%

Partnerid0%

Oskused0%

Cm6-4iNQ Cropped

Olen oma karjääri jooksul juhtinud sadu projekte, neist valdavalt turundus, IT- valdkonna ja finantsvaldkonna projekte. Mulle meeldib avastada uusi võimalusi, kuidas efektiivsemalt töötada ja seda läbi erinevate digilahenduste. Oma koolituskarjääri alustasingi just aja- ja projektijuhtimis tööriistade tutvustamise kaudu. Mulle meeldib töötada turundus ja müügiprojektidega. Mul on oskus orienteeruda ja meediat planeerida nii offline kui online turunduses.

Jane Salu

CEO ja projektijuht
WOW_0175_small Cropped

Oman 13-aastast töökogemust disainerina ja mul on suurepärane koostöökogemus klientide, allhankijate ja partneritega. Olen teinud töid sellistele klientidele nagu Klick, KSA Silmakeskus, Škoda Auto, Iizi kindlustus, Eesti Jalgpallilliit, Swedbank, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE. Mul on tunnustatud algatusvõime, lahenduste pakkumise oskus nii veebi- kui ka trükidisainis.

Aleksandr Tsharnetski

Disainer
Tõnis Mutt

Olen nõutud coach omade ja võõraste seas, meil ja mujal. Veerand sajandi pikkune maailmas rändamine on andnud mulle ebatavalise vaatenurga ja minu küsimused aitavad klientidel piire ületada ning oma ettevõtmistele uut hingamist leida. Korporatiivse karjääri redeli kõrgeim aste on olnud strateegilise turunduse juhtimine. Koolitama hakkasin 2002. aastal. 2009. aastast alates aitan rändajatel ja välislähetustes viibivatel professionaalidel kohaneda uutes kultuurides.

Tõnis Mutt

Koolitaja ja coach
Ene Olle foto_1 Cropped

Oman pikaajalist personalijuhtimise kogemust, seda ka rahvusvahelises kontsernis. Olen juhtinud kaasaegset ja agiilset organisatsiooni, mille tegevusse panustasid kümned vabatahtlikud ning panustan aktiivselt valdkondades, kus näen mõju juhtimis- ja elukvaliteedi arengule. Saan Sulle kasulik olla personalijuhtimisega seotud teemadel, inimeste arendamisel, meeskondade kujundamisel ning coachina isikliku arengu ning eesmärkide saavutamise teel.

Ene Olle

Personalijuht ja coach
Anneli Põder

Mul on pikaajaline reklaamivaldkonnas töötamise kogemus.
Olen tegelenud klientide nõustamise, pakkumiste koostamisega ja aidanud kliente meediaplaneerimisel.
Oma tugevuseks pean väga head veenmis ja läbirääkimisoskust.
Erinevad kogemused on mind õpetanud tegema asju südamega ja andma endast alati
100%. Olen õppinud Tartu Ülikoolis ning täiendanud ennast Tallinna Ülikoolis reklaami ja kommunikatsiooni erialadel.

Anneli Põder

Projektijuhi assistent