Meist

Projektiagentuur on Eestis tegutsev projektijuhtimise, nõustamis- ja koolitusteenuseid pakkuv agentuur. Aitame mikro ja väikeettevõtetel igapäevaselt kaasa nende ettevõtete arengule ja kasvule.

Meie turunduspartnerid on oma valdkonna spetsialistid, kes aitavad Sinu ettevõtte projektid ellu viia parimal ja kaasaegsemal viisil.

Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks võib ühe projekti ebaõnnestumine tähendada finantsilist katastroofi.

Seetõttu on oluline iga uue projekti juurde asudes hinnata – kas ettevõttel on piisavalt ressursse, raha, oskusi, teadmisi ja aega projekti elluviimiseks?

Projektid0%

Partnerid0%

Oskused0%

2

Olen oma karjääri jooksul juhtinud sadu projekte, neist valdavalt turundus, IT- valdkonna ja finantsvaldkonna projekte. Mulle meeldib avastada uusi võimalusi, kuidas efektiivsemalt töötada ja seda läbi erinevate digilahenduste. Oma koolituskarjääri alustasingi just aja- ja projektijuhtimis tööriistade tutvustamise kaudu. Mulle meeldib töötada turundus ja müügiprojektidega. Mul on oskus orienteeruda ja meediat planeerida nii offline kui online turunduses.

Jane Salu

CEO ja projektijuht
WOW_0175_small Cropped

Oman 13-aastast töökogemust disainerina ja mul on suurepärane koostöökogemus klientide, allhankijate ja partneritega. Olen teinud töid sellistele klientidele nagu Klick, KSA Silmakeskus, Škoda Auto, Iizi kindlustus, Eesti Jalgpallilliit, Swedbank, Eesti Personalijuhtimise Ühing PARE. Mul on tunnustatud algatusvõime, lahenduste pakkumise oskus nii veebi- kui ka trükidisainis.

Aleksandr Tsharnetski

Disainer
1

Emeli kirg on reklaam ja turundus, tema lennukad ideed ja kirja pandud sõnad reklaamtekstides on aidanud kümnetel klientidel oma nähtavaust parandada.

Emeli Hurt

Turundusspetsialist
Liisa Hunt

Maagilise turundusmaailma avastasin enda jaoks ca 2 aastat tagasi, kui asusin õppima Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppesse turundust- ja müügijuhtimist. Minu suureks huviks on digiturundus ja kõik sellega kaasnev. Usun, et digiturundus on tänapäeval üks tõhusamaid viise, kuidas muuta oma äri kliendile nähtavaks ning kergesti leitavaks. Soovin aidata ettevõtetel jõuda efektiivselt oma potentsiaalsete klientideni.

Liisa Hunt

e-turundusspetsialist

Astusin oma sammu turundusmaailma nüüdseks rohkem kui 5 aastat tagasi kui tundsin antud maailma olevat piisavalt mitmetahuline, et väljakutseid ja vaheldust jaguks mitmeks eluajaks. Peamiselt olen tegelenud startup-ide ja tehnoloogiavaldkonna ettevõtetega ning minu lemmik suund on panna tehnilised võimalused ja numbrid omavahel hästi tööle, et leida õige klient ja kampaaniale tulusam suund.

Sigrid Ojavee

e-turundusspetsialist
video-box-button-image-1

Kui tunned end hästi projektikirjutaja ja finantsides või sulle meeldib turundus ja reklaam või oled hoopiski osav arvutigraafik, siis ootame sind oma tiimi!

Sinu nimi

Saada meile oma CV