Äriplaan

Praktika näitab, et äriidee elluviimiseks on oluline tugev äriplaan. Ühe lehekülje pikkune lihtlausetest koosnev äriplaan ei ole see, mida esitada toetuste ja/või laenuandjatele rahastuse saamiseks. Aitame koostada äriplaani, mis sobib esitamiseks nii EASile, RTK-le, Töötukassale, Kredexile kui ka pankadele.

Turundus ja müük

Aitame sinu ettevõttel korraldada ja planeerida nii online– kui ka offline-turundus- ja müügitegevust.

Usaldades turunduse meie hoolde, vabaned mitmest aeganõudvast kohustusest, ent seejuures oled protsessiga pidevalt kursis!

Graafiline disain

Loome ettevõtte tootele/teenusele meeldejääva, unikaalse ja trendika logo ning stilistika.

Meie disainer hoolitseb selle eest, et loodavad visuaalid ärataksid veelgi suurema hulga potentsiaalsete klientide tähelepanu ning oleksid vastavuses brändi kuvandiga.

Veebileht

Kui tead täpselt, milline peaks välja nägema sinu unistuste koduleht, omad visiooni struktuurist, funktsioonidest ja tead isegi seda, millist disaini sooviksid, siis saame just meie sind aidata! Teeme sulle kodulehe, aitame SEO-seadistuste ja kõige muu vajalikuga, et sinu ettevõtte koduleht oleks nähtav potentsiaalsetele klientidele. Kui su veeb on valmis, kuid puudub aeg ja oskused seda hallata ja turvaliselt hoida, siis pakume ka sellega abi.

Kommunikatsioon ja PR

Hea kommunikatsioon ja põnev sisu võimaldavad jõuda suurema hulga inimesteni, tõsta bränditeadlikkust ning aidata su äril õide puhkeda.

Meie eksperdid kannavad hoolt sinu ettevõtte nähtavuse eest meedias, luues väärt sisu, mis kõnetab ettevõtte kogukonda ja sihtrühma.

Isikukuvand LinkedInis

Merepõhjas lebav liivatera muutub pärliks alles siis kui ta oma pärlmutrikarbist välja võetakse ja ta peale paljude huviliste silme all valgus langeb. Sarnaselt on su LinkedIni profiil kasutu, kui ta on lõpuni vormistamata, seal puuduvad õiged märksõnad ja aktiivsus. Meie tiimi LinkedIni profileerija on üks esimesi ja pikaaegsemaid LinkedIni profiili kirjutajaid Eestis. Paneme LinkedIni sinu jaoks tööle!

Kirjuta meile, milles vajad meie abi.

Alustame koostööd