Turundus ja reklaam

Müük ja turundus on iga majandusvaldkonna kütus. Ideid, kontseptsioone, strateegiaid ja tooteteid/teenuseid müüvate ja turundavate inimesteta ei areneks maailm edasi. Kui tahad ka maailma jälje jätta, siis tuleb valida õiged turundus-, müügi-  ja reklaamivõtted oma toote/teenuse müügiks.

 

Projektiagentuur aitab Sinu ettevõtet online ja offline turundus- ja müügitegevuse korraldamises ja planeerimises.

 

Aitame Sind kodulehe ja sotsiaalmeedia kanalite haldamises, e-turunduse sisutootmises (pakkumised, blogiuudised, postitused jne.).

 

Pakume turundaja renditeenust – väikeettevõtetel ei ole mõistlik palgata täiskohaga turundusjuhti. Kui Sinu ettevõtte vajab vaid osalist abi turunduses, siis võtame turundusrolli enda kanda koostöös Teiega, nii et olete samal ajal kõigega kursis.

Näiteks, suhtleme Teie koostööpartneritega,  koostame turundusplaani ja viime selle ellu, viime läbi reklaamikampaaniaid ning tegeleme vastavalt edastatud info põhjal muu igapäevase turundustööga.

 

 

Lühidalt öeldes, oleme Sinu organisatsiooni turundusmeeskond, aidates Sul…

 

 

Sotsiaalmeedia kanalite haldamisel  (Facebook, LinkedIn, Instagram, Pinterest, Twitter, Youtube jne.) – strateegia, disain, haldus.

 

Tele, raadio, print, välimeedia reklaamikampaaniate väljatöötamisel – strateegia, tootmine, meediaplaani koostamine, jälgimine, analüüs.

 

Brändingu loomises – meeldejääva, unikaalse ja trendika logo ning stilistika loomine ettevõtte kauba/teenuse kirjeldamaks.

 

Turundusstrateegias – aitame Sul kokku panna nii lühi- kui pikajalise turundusstrateegia ja selle ka ellu viia.

 

Kujundusteenused ideest teostuseni- firmagraafika, trükised, pakendid, flaierid, müügimaterjalid jne.

 

Turundusaudit – tänaste tegevuste analüüs ja millised järgnevad tegevused aitaks pikaajalisi eemärke saavutada.

 

Turundusplaani koostamine – Turundusplaan on osa äriplaanist või sellega tihedalt seotud dokument, mis kirjeldab organisatsiooni turunduse lähtekohti ja korraldamist.

 

Reklaamtekstide kirjutamine ja sisuloome –  kodulehel, veebibänneritel, müügikirjadel, uudiskirjade meeldejääva sisu loomine.

 

Aktiivse müügitegevuse korraldamisel – turundus lõppeb müügiga. Otseturundus, müügikirjad, pakkumiste haldus, uute klientide leidmine, CRM haldus.

 

Koostöös projektiagentuuriga saad…

 

PROJEKTIJUHI kes pakub Sinu ettevõtetele teatavates valdkondades oma valdkonna spetsialistide abi.

 

Lühiajaliste projektide puhul on üldjuhul PROJEKTIJUHI teenuse kasutamine soodsam võrreldes täistööajaga töötaja palkamisega.

 

Meie PROJEKTIJUHTIDEL on erialased teadmised ja kogemused erinevate projektidega nii eri valdkondades kui riikides.

 

Meie poolt määratud PROJEKTIJUHT töötab Sinu projekti heaks ja lubame olla oma tegevustes järjepidevad.

 

Takistuste ilmnemisel annab PROJEKTIJUHT esimesel võimalusel teada ja leiame lahenduse, kuidas edasi liikuda. Igale probleemile leiame lahenduse, mitte ei jää kinni eilsesse päeva.

Projektiagentuur
“Parimad müügiprotsessid on pigem lühikesed kui pikad” Grant Cardone