12 aastat kogemust ja kvaliteeti ühest kohast!

Kui sul pole võimalust või soovi palgata oma tiimi täiskohaga turundusspetsialisti, oled ära proovinud kõikvõimalike freelancer’ite teenused, kuid sellistest koostöödest on saanud ajavõidu asemel hoopis hulganisti uusi kohustusi? Tippagentuuri kliendiks sa isegi ei kvalifitseeru või pole selleks piisavalt eelarvet?

Kui vastasid kõikidele küsimustele JAH, siis ära heida meelt. Projektiagentuur on keskendunud väike- ja keskmise suurusega Eesti organisatsioonidele ning võta meiega julgelt ühendust ehk saame just meie olla sinu ettevõtte pikaajaline turunduspartner. 

Turundusstrateegia – kindel siht ja selge plaan on edu alus!
Aitame sul kokku panna nii lühi- kui pikaajalise turundusstrateegia ning selle ka ellu viia.

Turundusaudit ja turundusplaani koostamine

Alustame alati olukorra kaardistamisest, peale seda kui oleme teie ettevõttega tutvust teinud, võtame järgmisena ette põhjaliku hetkeolukorra auditeerimise. Selgitame välja kliendisegmendid, kelleni jõuda soovime. Teostame konkurentsianalüüsi, paneme paika väärtuspakkumise, visiooni ja positsioneerigu turul. Lõpetuseks paneme paika strateegilised eesmärgid mida saavutada soovitakse ning aitame valida selleks sobilikud turunduskanalid.

Turundusaudit –  see on tänaste tegevuste analüüs ja määratletud tegevused, mis aitaksid pikaajalisi eesmärke saavutada. Töötav strateegia tähendab pidevat analüüsimist ning muutustega kohandumist. Dünaamilisus ja valmisolek muutuda on siinkohal võtmesõnad.

Turundusplaani koostamine – turundusplaan on osa äriplaanist või sellega tihedalt seotud dokument, mis kirjeldab organisatsiooni turunduse lähtekohti ja korraldamist. Loome koostöös sinuga töötava turundusplaani, mis reflekteerib brändi olemust ning loob lisaväärtust.

Valik turundusteenuseid

Kõige enam on meie kliendid usaldanud meile sotsiaalmeedia haldus ja reklaamiga seotud teenused, meiliturundus, sisuturundus, raadio- ja printreklaami ning üldine turunduse projektijuhtimise teenust.

Sotsiaalmeedia haldus ja reklaam

Kuna sotsiaalmeedias turundamist võib nimetada maratoniks, mitte sprindiks, siis oleme välja töötanud kolm efektiivset paketti, mille hulgast leiab iga organisatsioon vastavalt oma eesmärkidele ja eelarvelistele võimalustele sobiva.

Suuremate mahtude puhul võta ühendust ja teeme teile personaalse pakkumise, väiksemad võimalused kui mini pakett me toimivat lahendust pakkuda ei oska ja siis on ilmselt sul veel mõistlik ise oma sotsiaalmeediaga pusida.

Leia siit sobiv sotsiaalmeedia turunduse pakett

Meiliturundus

Meiliturundus on erinevate uuringutele toetudes üks efektiivsemaid kanaleid oma sihtrühmaga suhtlemiseks, võrreldes teiste digikanalitega.

Aitame välja mõelda, kuidas üldse listi kasvatada, see ei ole enam üldse nii lihtne, kui see oli kümmeaastat tagasi. Kvaliteetne uudiskirjalist on alus meiliturundusele. Aitame selguse luua GDPR küsimustes, mis on selles valdkonnas õige, mis väär käitumine. Aitame valida “normaalse” meiliturunduse platvormi, võttes arvesse sinu pikaajalise visiooni, arvestades turutrendidega selles valdkonnas  ja lõpetades platvormide funktsionaalsusega ja kasutusmugavusega.

Loome loovtekstid koos pealkirjadega, mis paneb sinu sihtrühma sinu uudiskirja klikima ja lugema ning et listist lahkujate arv oleks võimalikult väike.

Sisuturundus ja copywriting

Reklaamtekstide kirjutamine ja sisuloome – kodulehele ja veebibänneritele, müügi- ja uudiskirjade meeldejääva sisu loomine.

Selge sõnum ja hästi kirjutatud tekst on salarelv nii sotsiaalmeedias kui ka müügikirjades ja kodulehel. Meie loovkirjutaja sulest saad tekstilist sisu, millest lugeja pilk naljalt niisama üle ei libise!

Artiklite kirjutamine organisatsiooni kodulehele või meediaväljaandesse on oluline tegevus nii kodulehe liikluse tarbeks kui sihtrühma harimise eesmärgil.

Milliste turundusteenuste sooviga veel pöörduda meie poole?

Google Ads

SEO

Sündmusturundus

Välimeedia

Pressiteated

Logoga meened ja kingitused

Ei leidnud sobivat teenust? Ära muretse, saada meile päring, vestleme ja leiame Sinu vajadusele lahenduse või oskame soovitada mõnda meie pikaajalist koostööpartnerit?

Miks valida Projektiagentuur oma turunduse strateegiliseks partneriks?

Oleme 12 aasta vältel olnud partneriks ja abikäeks mitmele ettevõttele, muutes nende igapäevast tööelu veidi lihtsamaks, võttes turunduse ja reklaami enda kanda.

Usume, et turunduse ja kommunikatsiooni abil on võimalik vallutada kõrgeid tippe. Luues kõnetavat ja väärtuslikku sisu, oleme aidanud kümnetel klientidel oma nähtavust parandada ning luua uusi ja väärtuslikke kliendisuhteid.

Meile pole ükski väljakutse hirmutav – teeme ära kõik, alates klassikalisest meediast kuni digimeediani. Koostame sinu ettevõttele turundusplaani ning aitame selle maksimaalselt tulemuslikult ellu viia.

Meie eeliseks on see, et pikkade aastate vältel oleme enda ümber kogunud superägedad spetsialistid, kes tunnevad oma ala kõiki nurgataguseid. Meie tiimist leiab nii lennukate ideedega graafilise disaineri, oskusliku sõnasepa, raudhaardega projektijuhi kui ka talendikad e-turunduse spetsialistid.

Mahukamate projektide puhul kaasame projekti usaldusväärsed partnerid:

Oled valmis meiega koostööd alustama?

  Saada päring ja leiame vestluseks sobiva aja.
30 minutit tasuta!

KIRJUTA