11 aastat kogemust ja kvaliteeti ühest kohast!

Kas sul pole võimalust või soovi palgata oma tiimi täiskohaga turundusspetsialisti, oled ära proovinud kõikvõimalike freelancer’ite teenused, kuid sellistest koostöödest saanud ajavõidu asemel hoopis hulganisti uusi kohustusi?

Turundusstrateegia – kindel siht ja selge plaan on edu alus!
Aitame sul kokku panna nii lühi- kui pikaajalise turundusstrateegia ning selle ka ellu viia.

Sisuturundus

Reklaamtekstide kirjutamine ja sisuloome – kodulehele ja veebibänneritele, müügi- ja uudiskirjade meeldejääva sisu loomine.

Selge sõnum ja hästi kirjutatud tekst on salarelv nii sotsiaalmeedias kui ka müügikirjades ja kodulehel. Meie loovkirjutaja sulest saad tekstilist sisu, millest lugeja pilk naljalt niisama üle ei libise! 

Turundus ja müük

Aktiivse müügitegevuse korraldamisel – turundus lõppeb müügiga, oleme partneriks sulle ka selles etapis. Otseturundus, müügikirjad, pakkumiste haldus, uute klientide leidmine, CRM-haldus. Meil on kõiges eelnevas kogemused ja kompetents.

Müük ja turundus on iga majandusvaldkonna kütus. Ideid, kontseptsioone, strateegiaid ja tooteteid/teenuseid müüvate ja turundavate inimesteta ei areneks maailm edasi. Kui tahad ühiskonda jälje jätta, tuleb oma toote/teenuse müügiks valida õiged turundus-, müügi- ja reklaamivõtted.

Turundusaudit ja turundusplaani koostamine

Turundusaudit –  see on tänaste tegevuste analüüs ja määratletud tegevused, mis aitaksid pikaajalisi eesmärke saavutada. Töötav strateegia tähendab pidevat analüüsimist ning muutustega kohandumist. Dünaamilisus ja valmisolek muutuda on siinkohal võtmesõnad.

Turundusplaani koostamine – turundusplaan on osa äriplaanist või sellega tihedalt seotud dokument, mis kirjeldab organisatsiooni turunduse lähtekohti ja korraldamist. Loome koostöös sinuga töötava turundusplaani, mis reflekteerib brändi olemust ning loob lisaväärtust.

Milliste turundusprojektidega pöörduda meie poole?

Sotsiaalmeeda

Sisuturundus

Üritusturundus

Klassikaline meedia

Kommunikatsioon

Vali sobiv sotsiaalmeedia turunduse pakett

Ei leidnud Sulle sobivat paketti? Ära muretse, saada meile päring, vestleme ja leiame Sinu vajadusele kindlasti lahenduse.

Miks valida just meid?

Oleme 11 aasta vältel olnud partneriks ja abikäeks mitmele ettevõttele, muutes nende igapäevast tööelu veidi lihtsamaks, võttes turunduse ja reklaami enda kanda.

Usume, et turunduse ja kommunikatsiooni abil on võimalik vallutada kõrgeid tippe. Luues kõnetavat ja väärtuslikku sisu, oleme aidanud kümnetel klientidel oma nähtavust parandada ning luua uusi ja väärtuslikke kliendisuhteid.

Meile pole ükski väljakutse hirmutav – teeme ära kõik, alates klassikalisest meediast kuni digimeediani. Koostame sinu ettevõttele turundusplaani ning aitame selle maksimaalselt tulemuslikult ellu viia.

 

Meie eeliseks on see, et pikkade aastate vältel oleme enda ümber kogunud superägedad spetsialistid, kes tunnevad oma ala kõiki nurgataguseid. Meie tiimist leiab nii lennukate ideedega graafilise disaineri, oskusliku sõnasepa, raudhaardega projektijuhi kui ka talendikad e-turunduse spetsialistid.

100% rahulolu garantii

Mahukamate projektide puhul võtame kampa head sõbrad

Oled valmis meiega koostööd alustama?

Soovid tulla konsultatsioonile? Saada meile sõnum ja leiame vestluseks sobiva aja!
30 minutit tasuta!

KIRJUTA