8-PÄEVANE WORDPRESSI KOOLITUS

Koolituse ülevaade & eesmärk

Koduleht- just täpselt selline nagu sa tahad!

Vaid 8 päevaga saad sa kõik vajalikud teadmised, et luua ja hallata oma kodulehte täiesti ise!

Koolitusele ootame Mikroettevõtete töötajaid, FIE-sid ja muid isikuid, kelle ülesandeks on kodulehe loomine ning haldamine, kes on vastava ettevalmistuseta või aegunud oskustega.

Mooduli eesmärk

8 päevaga õpid tundma kaasaegseid veebilehe võimalusi ja mõistad, kuidas luua ja hallata veebilehte WordPressi keskkonnas.

Teed iseseisvalt toimiva ja kaasaegse veebilehe WordPressi haldusliideses. Tead ja tunned kaasaegseid funktsioone veebilehe koostamisel ning oskad neid rakendada oma töös. Paigaldad veebilehele kasulikke pluginaid. Lood veebilehele asjakohast sisu ja tead, kuidas muuta ja disainida sisulehti ja blogi artikleid.

kodulehe_koolitus

VEEBITÖÖTUBA: 7½ SAMMU TOIMIVA LINKEDINI PROFIILINI

Veebitöötoa ülevaade & eesmärk

Kui aastaks 2018 oli LinkedInis avanud konto 142 000 eestimaalast, mis oli umbes 20% tööealisest elanikkonnast, siis 2021. aasta alguseks oli LinkedInis konto juba 208 000 eestimaalasel ehk 30%-l tööealisest elanikkonnast. Seis ettevõtete ja organisatsioonide LinkedIni-lehtedega on veel parem, sest sama aja jooksul on Eestiga seotud firmalehtede arv kolmekordistunud.

Äritegevus ja partnerlussuhted põhinevad usaldusel, usaldus omakorda äripartneri / kandidaadi / tööandja tausta teadmisel. Kui sa oled ettevõtja või lihtsalt ettevõtlik inimene, siis peaks su nime guugeldades LinkedIni profiil olema kolme esimese tulemuse seas.

Nii mõnelegi on isiklik profiililehekülg LinkedInis ainus koht, kus oma personaalset kuvandit maailmale näidatakse. On ju täitsa jama, kui see kuvand on nähtavalt poolik, tehtud üle jala ja kohatäiteks. Seda enam, et täisväärtusliku imago loomiseks on vaja vaid paari tundi sinu kvaliteetaega. Ja juhendit, mida sinuga töötoas jagatakse.

7½ sammu veebitöötuba annab kõik vahendid oma LinkedIni profiili märgatavaks muutmiseks. Koolitusel näidatakse sulle, kuidas vajalikud sammud õigesti teha nii, et ka maailma suurim proffidele suunatud sotsiaalvõrgustik sulle kasulik oleks.

PEAGI TULEMAS KOOLITUSED

  1. Veebilehe haldamine ja disainimine
  2. Ettevõtte alustamise ABC
  3. Sotsiaalmeedia kampaaniad ja juhtimine
  4. Pilvetehnoloogia tööriistad väikeettevõtjale
Wordpressi koolitus